Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Кривому Розі психологи допомагають дітям з Херсонщини

26 Серпня 2023, 13:21

Нещодавно в Гончаренко центрі в Кривому Розі стартували психологічні майстерні з елементами арттерапії для дітей «Я не ОК і це нормально». Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на телеграм Херсонської обласної військової адміністрації.

Зазначається, що метою проєкту є розвиток навичок подолання стресу та опанування власних негативних емоцій, а також психологічна адаптація дітей-переселенців з тимчасово окупованих територій, зокрема, з Херсонщини.

Ці заняття безкоштовні, до них можуть долучитися всі охочі. Їх проводить арттерапевтка Надія Кіяшко.

Серед учасників психологічної майстерні –– 10-річний Захар. Хлопчик з родиною виїхав з Нової Каховки і знайшов прихисток у Кривому Розі. Зараз психологи допомагають йому  впоратися з негативними емоціями, подолати стрес, навчитися жити на новому місці.

«На заняттях цікаво. Ми багато малюємо. А ще дивимось та обговорюємо прикольні мультфільми. Я думаю, що знайду тут друзів» –– поділився хлопчик.

Гончаренко центри –– це найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних відкритих освітньо-культурних та волонтерських просторів. Їх заснував Олексій Гончаренко у 2021 році для надання сучасної, якісної та доступної освіти українцям у різних куточках країни.

Нагадаємо, для дітей-ВПО з Луганщини організовують безкоштовні заняття з англійської мови у Дніпрі.