Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Ірландія відправить 30 інструкторів для тренувань українців із вогневої підготовки

26 Серпня 2023, 12:11

Близько 30 ірландських військових навчатимуть українців у складі великої європейської групи інструкторів у межах місії Спільної політики безпеки та оборони ЄС. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на міністерство оборони країни.

Зазначається, що спершу передбачалося, що тренування включатиме розмінування, бойову медицину та іншу нелетальну підтримку, але тепер відомство заявило, що війська також будуть залучені до тренувань із вогневої підготовки.

Навчання, пропоноване Ірландією, передбачає надання фундаментальної військової освіти для переходу людей від цивільного життя до служби в українській армії. Цю роботу проводять з урахуванням політики нейтралітету Ірландії та одночасно з визнанням її політичної підтримки України.

«З огляду на обставини, за яких багато українських громадян, які ще нещодавно жили звичайним життям, тепер змушені брати до рук зброю проти агресора, я вважаю, що допомога, яку ми пропонуємо у вигляді навчання, має велике значення», — наголосив депутат Палати представників Колм Брофі.

Нагадаємо, нещодавно харківські інженери створили машину для підготовки ґрунту перед розмінуванням.

МІТКИ