Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Одна з громад на Вінниччині отримала насосне обладнання для котелень

26 Серпня 2023, 9:48

Нещодавно Ладижинська міська територіальна громада отримала від Help Ukraine насосне обладнання для модульних котелень. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук громади.

Зазначається, що техніку для забезпечення теплопостачання отримали від Help Ukraine. Ця благодійна організація в рамках Меморандуму, підписаного з Вінницькою обласною військовою адміністрацією, придбала для Ладижина насоси і шафне обладнання для керування ними.

Це устаткування надзвичайно важливе для міста, яке восени минулого року внаслідок обстрілу Ладижинської ТЕС залишилося без централізованого теплопостачання. Тоді у місті оголосили надзвичайну ситуацію техногенного характеру.

Наразі там поступово розбудовують альтернативну систему теплопостачання шляхом модульних котелень. Отримане обладнання дозволить її посилити і зміцнити.

Help Ukraine — це логістичний центр, заснований волонтерами у співпраці з бізнесом задля допомоги українцям. Його команда швидко та безпечно транспортує в Україну гуманітарні вантажі, які надсилають донори з усього світу.

Нагадаємо, раніше Вінниця отримала потужні генератори від Німеччини.

МІТКИ