Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Республіка Косово приєдналася до Декларації G7 про підтримку України

25 Серпня 2023, 15:50

Республіка Косово приєдналася до декларації Великої сімки про гарантії безпеки для України, яку ухвалили на саміті НАТО у Вільнюсі. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на сторінку прем’єр-міністра країни Альбіна Курті в соцмережі Х (колишній Твіттер).

«Республіка Косово приєднується до Декларації G7 про підтримку України. Забезпечення перемоги України та притягнення лідерів Росії до відповідальності за їхні злочини є важливим для збереження миру та демократії», –– написав прем’єр, прикріпивши до допису зображення документа.

У документі йдеться про те, що Косово засуджує вторгнення та приєдналося до санкцій США та ЄС проти росії.Також зазначається, що наслідки конфлікту поширилися далеко за межі України. А у прагненні відвернути увагу від своєї незаконної війни рф намагається дестабілізувати Західні Балкани за допомогою своїх головних автократичних союзників у регіоні. Тому зараз, як ніколи, демократичний світ має говорити одним голосом, наголосили в уряді Косово.

Курті подякував українському народові за «мужній опір» під час захисту спільних цінностей, зокрема демократії, прав людини та глобального миру і стабільності, а також висловив «глибокі співчуття» з приводу втрат та страждань.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський закликав Корею приєднатися до декларації G7 на підтримку України.

МІТКИ