Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Працівникам держустанов та соцпрацівникам на небезпечних територіях підвищено рівень оплати праці — рішення Уряду

25 Серпня 2023, 14:31

Підвищено зарплати працівникам установ, закладів та організацій, що фінансуються з державного бюджету, на територіях активних та можливих бойових дій. А також працівникам надавачів соціальних послуг комунального сектору на територіях, де ведуться бойові дії. Відповідна Постанова була прийнята на засіданні Кабміну. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Мінреінтеграції.

Документом передбачається на період дії воєнного стану установити щомісячну надбавку за роботу:

— працівникам державних установ, закладів та організацій, які працюють на територіях активних бойових дій — у граничному розмірі 100% посадового окладу, на територіях можливих бойових дій — у граничному розмірі 50% посадового окладу;

— працівникам надавачів соціальних послуг комунального сектору, що здійснюють діяльність на територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії — у граничному розмірі 100% посадового окладу. Йдеться про території щодо яких не визначена дата завершення бойових дій (дата припинення можливих бойових дій). Це визначається Переліком територій, який затверджено наказом Мінреінтеграції № 309 від 22 грудня 2022 року.

Постанова була прийнята за поданням Мінекономіки і підтримана Мінреінтеграції.