Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Близько 600 військових пройшли реабілітацію у карпатському центрі — Зеленська

24 Серпня 2023, 12:23

На сьогодні близько 600 військовослужбовців пройшли медичну реабілітацію у центрі в Карпатах, який був створений для лікування спортивних травм. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на телеграм першої леді Олени Зеленської.

«До війни центр створювався для лікування цивільних спортивних травм. Але через російське вторгнення швидко перепрофілювався завдяки ініціативі Bukovel, щоб допомогти нашим захисникам», –– зазначила перша леді.

За її словами, іншим блоком програми є рекреація військових із сім’ями, яку пройшли понад 2000 родин.

Зеленська уточнила, що після обстеження лікарем кожен боєць отримує індивідуальну програму, що дає змогу досягти успіхів у максимально короткий строк.

«Ефективний результат за два тижні –мета, що згуртувала найкращих фахівців країни й дала поштовх для розробки авторської методики «Кінезіоколо». Вона поєднала різні види терапії, масажу, реабілітації, заняття на тренажерах і навіть принципи йоги», –– зазначила дружина Президента.

Повідомляється, що у карпатському центрі знають, як підготувати людину до протезування, розслабити спину після носіння 30-кілограмового спорядження та як розвантажити психіку, що подекуди витримує ще більші навантаження.

Нещодавно перша леді відвідала центр, аби подякувати медикам, які рятують здоров’я та психіку бійців і їхніх близьких, а також бійцям, які рятують усіх нас.

Нагадаємо, раніше Олена Зеленська презентувала курс для реабілітації поранених.