Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Лондоні зібрали понад 30 тисяч доларів на допомогу ЗСУ

24 Серпня 2023, 10:45

Нещодавно в Лондоні провели London Charity Event, у межах якого зібрали понад 30 тисяч доларів на автомобілі для українських військових. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на видання ШоТам.

Зазначається, що захід зібрав понад 80 гостей: керівників та власників бізнесу, які працюють у Великій Британії, Україні та Європі в цілому, українських підприємців, діячів творчого бізнесу та меценатів, яких залучили партнери заходу London business club.

Головною благодійною ініціативою вечора став аукціон з цінними лотами від митців, музикантів, спортсменів, політиків та героїв ЗСУ.

Серед них були представлені картини «Руський воєнний корабль іди…» –– одна з підписом головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, інша виконана в стилі відомої марки. Також футболка з підписом начальника ГУР МО Кирила Буданова та вінілова платівка Jamala з підписом видатної української співачки.

Також на аукціоні представили монету «В єдності –– сила» з підписом головнокомандувача ЗСУ та голови Нацбанку, а також картину «Кохаю» сучасної української художниці Соні Морозюк.

Найдорожчим лотом аукціону стали боксерські рукавички з підписом Олександра Усика.

На London Charity Event вдалося разом зібрати понад 30 тисяч доларів. На ці гроші партнер заходу –– благодійний фонд «PEREMOGA» закупить автомобілі для військових ЗСУ донецького та запорізького напрямків.

Нагадаємо, що через United24 зібрали понад 200 млн грн для рятувальників на Херсонщині.