Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Запустили експериментальний проєкт з відбудови села у Чорнобаївській громаді

24 Серпня 2023, 10:01

Нещодавно у селищі Посад-Покровському, що на Хмельниччині, почали будувати перші п’ять будинків у межах експериментального проєкту відбудови. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на телеграм Херсонської обласної військової адміністрації.

Зазначається, що кожен з відбудованих будинків матиме 70 квадратних метрів та внутрішнє оздоблення. Також триває проєктування об’єктів соціальної інфраструктури та відновлення комунікацій. Зокрема, водо- та газопостачання.

«Новий простір села буде безбар’єрним й інклюзивним. Матиме пішохідний бульвар, алеї, сквер, культурний центр та церкву. Під час відбудови будуть враховані сучасні урбаністичні тенденції та безпекові вимоги», ––йдеться у дописі.

Роботи планують завершити до кінця 2023 року.

Як розповів керівник Держагентства відновлення та розвитку інфраструктури, до початку повномасштабного вторгнення у Посад-Покровському проживали понад 2000 людей. Але постійними обстрілами окупанти практично зрівняли село із землею.

З початку експериментального проєкту вже розроблено концепцію села, проведені зустрічі із громадою та враховані очікування місцевих мешканців. На першому етапі планують відновлення 120 будинків площею від 50 до 140 квадратних метрів. На будинки площею 70 квадратів уже готова проєктно-кошторисна документація.

Нагадаємо, що на регіональні проєкти відновлення та закупівлю спецтехніки виділять 4,77 млрд гривень.

МІТКИ