Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В Україні діє ініціатива з допомоги постраждалим від окупації громадам

23 Травня 2022, 16:00

Громадські організації започаткували ініціативу «Згуртовані громади», мета якої – допомогти постраждалим від широкомасштабного вторгнення рашистів містечкам і селам України. Йдеться не лише про нагальні гуманітарні потреби, а й про відновлення інфраструктури і підприємництва.

Про це повідомляє пресслужба Всеукраїнської асоціації громад.

Як зазначили в організації, її ідея в тім, щоб спочатку надати постраждалим найнеобхідніше: харчі, ліки і предмети першої потреби. Пізніше – працювати над відновленням інфраструктури та створенням умов для активізації бізнесу.

У межах цієї ініціативи допомогу надають тим громадам, які перебували в окупації або районі ведення бойових дій. Наразі, окрім найнеобхідніших предметів, у таких громадах користуються попитом будівельні матеріали.

Волонтери визначили перелік громад, які потребують допомоги і хочуть закріпити їх за іншими громадами, що візьмуть шефство над ними. Планується, що до ініціативи доєднаються і муніципалітети з інших країн.

Ініціативу реалізують за підтримки програми USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО.

Нагадаємо, телекомунікаційні оператори за сприяння Національного центру оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій (НЦУ) при Держспецзв’язку продовжують відновлювати зруйновану ворогом інфраструктуру.

МІТКИ