Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Перша леді радить українцям долучатися до «Академії стійкості»

21 Серпня 2023, 15:12

Дружина Президента Олена Зеленська рекомендує українцям долучатися до онлайн-платформи «Академія стійкості». Вона допоможе навчитися протистояти випробуванням та зберегти психічне здоров’я. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на телеграм першої леді.

«Чи можна навчитися стійкості? Особливо коли все навколо руйнується? Можна. У цьому впевнені в Академії стійкості, де вчать протистояти випробуванням, зберігаючи, відновлюючи та плекаючи своє психічне здоров’я», – зазначила вона.

Повідомляється, що одним із засновників Академії є амбасадор Всеукраїнської програми ментального здоров’я, лікар-психотерапевт, директор Інституту психічного здоров’я Українського католицького університету Олег Романчук.

Навчальна платформа підійде для всіх, незалежно від віку чи професії.

Фото: телеграм Олена Зеленська

На сайті Академії розміщено навчальні відео, які допоможуть зрозуміти природу стійкості. Також наявні практики, більшість із яких – модифіковані техніки когнітивно-поведінкової терапії, подані у форматі, що дозволяє кожному застосовувати їх самостійно.

«І дуже важливий момент. Тут вчать не просто стійкості. Тут вчать уміння вистояти серед життєвих потрясінь і залишитися при цьому Людиною. Людиною, як сказано на платформі, у найглибшому розумінні цього слова: світлою, мужньою, такою, яка живе любов’ю, яка живе по правді», – зауважила перша леді.

Вона додала, що саме такий людиноцентричний підхід повсякчас застосовують у Всеукраїнській програмі ментального здоров’я.

Раніше ми розповідали про Всеукраїнську програму ментального здоров’я «ТИ ЯК?».