Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В Україні розробили соціальний проєкт «Родинам захисників» для запобігання стресовим ситуаціям у сімʼях

20 Серпня 2023, 17:17

Нещодавно Міністерство оборони України презентувало соціальний проєкт, щоб запобігти стресовим ситуаціям у сімʼях військових, а також – поінформувати про платформи для комунікації зі Збройними Силами. Ініціативу назвали «Родинам захисників». Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на сайт відомства.

Зазначається, що ідея виникнення проєкту з’явилася під час спілкування з родинами військових, які перебувають у зоні активних бойових дій.

«Найчастіше у сімей мобілізованих виникають питання, наприклад, через відсутність звʼязку із захисником протягом кількох днів, нестачу комунікації з командуванням частини, недостатність поінформованості про те, куди звертатися за підтримкою. Тому ми обʼєднали зусилля Міноборони, Генштабу, інститутів громадянського суспільства та розробили прості рекомендації з відповідями на найчастіші запитання», — розповіла Маляр.

Крім того, відомство розробило інформативний буклет та зняло три відеоролики соціальної реклами, які покликані допомогти сімʼям армійців.

«Ми сподіваємося, що в такий спосіб покращимо й спростимо, зробимо комфортнішим і спокійнішим очікування на близьких та рідних вдома. Вважаю, що у кожного в родині десь на холодильнику ця пам’ятка-довідник обов’язково має бути. А хто звик користуватися мобільним –– буклет доступний для завантаження через QR-код», –– наголосила Ганна Маляр.

Буклет буде доступний у друкованому вигляді у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки, а також у місцевих ЦНАПах.

Раніше ми розповідали, як спілкуватися з військовими, які щойно прибули з фронту.