Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Луганщині для «голосування» на псевдовиборах достатньо усної заяви

20 Серпня 2023, 16:11

На тимчасово окупованих територіях Луганщини загарбники готуються до псевдовиборів. Аби підвищити показник явки на так званих «перших виборах» росіяни ухвалили рішення про «дострокове голосування»на так званих дільницях, утворених поза межами ТОТ області. Про це РеІнформ повідомляє з посиланнямна фейсбук Луганської обласної військової адміністрації.

«Тобто, у різних регіонах РФ особи, які мають реєстрацію на Луганщині, обиратимуть не керівництво країни, а так званих «депутатів народної ради ЛНР», за декілька діб до дня волевиявлення», –– зазначили в ОВА.

Зазначається, що для голосування на такій дільниці виборцю необхідно подати відповідну заяву. Дозволено навіть в усній формі.

Крім того, керівництво Кремля поставило завдання до 1 вересня забезпечити усіх старшокласників тимчасово окупованої території Луганщини новими підручниками з історії. Туди вже увійшли розділи про захоплені із 2014-го по 2022 рік території України.

«У підручнику за 11 клас кардинально переписані розділи з 1970-х по 2000-ні роки. За півтора року на росії вчергове змінилась історія останньої половини століття», –– зазначили в ОВА.

Нагадаємо, що на ТОТ Луганщини загарбники розгорнули мобільні «паспортні столи».