Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В Україні затвердили нову форму навчання, щоб українські діти за кордоном могли вчитися у двох школах одночасно

20 Серпня 2023, 13:11

В Україні з початком навчального року запровадять нову форму навчання у дистанційних школах у кожній області. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на телеграм  прем’єр-міністр України Дениса Шмигаля.

За словами голови Кабміну, нова форма навчання буде доступна у деяких дистанційних школах. Вона дозволить українським учням, які перебуватимуть під час навчального року за кордоном через війну, навчатися за українською програмою.

«Учні, які перебувають за кордоном, вивчатимуть український компонент шкільної програми. Він займатиме 6-8 годин на тиждень. Решту предметів вони зможуть опанувати в школах країн, де наразі проживають. Цю частину навчання їм зарахують автоматично», –зазначив Шмигаль.

Глава уряду наголосив, що актуальною наразі залишається онлайн-освіта. Тому уряд спрямував в регіони понад 130 тис. приладів для учнів і вчителів, найближчим часом доставлять ще 40 тис.

«Створюємо Цифрові освітні центри. Це простори, де діти навчаються і соціалізуються. Їх працює 60, до кінця року відкриємо ще 100», –– сказав Шмигаль.

Також він наголосив, що наразі за межами України перебувають близько мільйона дітей.

Нагадаємо, що в школах з’явиться оновлена дисципліна «Захист України».

МІТКИ