Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

ВПО можуть безкоштовно оселитися у Тростянецькій громаді на Сумщині

19 Серпня 2023, 13:09

Для переселенців, які втратили житло під час бойових дій, а також людей з прифронтових територій, створили 5 центрів компактного проживання (МКП), у селі Солдатському та у місті Тростянець на Сумщині. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук Тростянецької міської ради. 

Зазначається, що в них зроблені капітальні ремонти «під ключ». Проживання там повністю безкоштовне.

У центрах є меблі й постільна білизна, побутова техніка, кухня й посуд, сантехніка, підведені всі необхідні комунікації. Є централізований доступ до холодного та гарячого водопостачання. Кімнати опалюються твердопаливними котлами.

Наразі всього у центрах проживання ВПО, у Тростянецькій громаді вільно 20 місць.

«У нас 15 вільних місць у селі Солдатське та 5 місць у Тростянці. Кімнати розраховані на 2, 3 та 4 особи, заселяємо за принципом: одна кімната — одна родина. З переселенцями ми укладаємо договір на 11 місяців, потім, якщо людина не знайшла собі житло, договір можна подовжити»,розповіла заступниця Тростянецького міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Олена Волкова.

За додатковою інформацією з питань поселення можна звертатися до відділу соціального захисту Тростянецької міської ради. Він знаходиться за адресою: м. Тростянець, вул. Миру, 6, кабінет №15. Працює він по буднях з 08.00 до 17.15 години.

Нагадаємо, раніше на Тростянеччині відкрили центр для ВПО.