Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Бренд постільної білизни на грантові кошти відкрив виробництво у Харкові

9 Серпня 2023, 12:26

Власниця українського бренду постільної білизни «Марівал» Марина Кошелева на грант від єРобота відкрила виробництво у Харкові. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Міністерство економіки України.

Зазначається, що цей бізнес-проєкт виник декілька років тому. Прихильниця мінімалізму та якості, Марина шукала для свого інтер’єру спальні прості та функціональні комплекти.

«І, як це часто буває, сталось саме так: хочеш щось для себе? Зроби сам!»говорить жінка.

Про державну програму «Власна Справа» Марина дізналась з Instagram. Подалась швидко, адже дуже хотіла розширити бізнес та зробити власний цех пошиття постільної білизни.

«Спочатку ми все робили на аутсорсингу й намагались максимально контролювати процеси. Але виходило не завжди ідеально. Тому грант став для нас прекрасним рішенням!», — розповідає Марина.

На грантові кошти були закуплені швейні машинки та розкрійний стіл. Так почався наступний етап життя бренду з виробництвом у Харкові.

«Власна справа» — це державна програма, у межах якої українці можуть отримати мікрогранти до 250 000 грн. Вона розрахована на усіх, хто хоче почати чи розвивати свій малий або мікробізнес. Отримувач гранту зобов’язаний створити щонайменше одне робоче місце.

Як уже повідомляв РеІнформ, переселенець з Бахмута створив власну справу у Хмельницькому.