Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Військову пенсію зможуть отримувати не тільки через «Ощадбанк»

22 Травня 2022, 16:06

Верховна Рада дозволила колишнім військовим обирати банк для отримання пенсій. Раніше вони могли їх отримувати тільки в «Ощадбанку». Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на проєкт закону №7337, ухвалений 22 травня Верховною Радою.

«Метою проєкту закону є усунення дискримінацій отримувачів пенсії – пенсіонерів з числа військовослужбовців строкової служби і членів їх сімей… у виборі установи банку, через яку виплачуються пенсії», – зазначається в пояснювальній записці до проєкту.

Нині «Ощадбанк» – єдиний банк, в якому військовим пенсіонерам відкривають рахунки, на які органи Пенсійного фонду України перераховують пенсії для подальшої їх виплати.

Сьогодні Верховна Рада скасувала обмеження для осіб, які мають право на пенсійне забезпечення згідно із законом «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», щодо отримання пенсії винятково через установи «Ощадбанку» за місцем їх проживання.

Нагадаємо, що нещодавно Пенсійний фонд України запустив новий мобільний додаток, де пенсіонери зможуть скористатися цілим спектром послуг.