Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Києві відкрили мурал «Сім’я для чотирилапого» з відомою зоозахиснецею

28 Липня 2023, 9:23

У самому центрі Києва з’явився новий мурал під назвою «Сім’я для чотирилапого». Проєкт було створено з метою привернути увагу суспільства до проблеми безпритульних тварин та важливості усиновлення цих чотирилапих друзів українцями. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Suziria Group.

Зазначається, що мурал був створений творчою групою «Кайлас-В», яка з 2002 року вже створила понад 70 муралів в Україні та за її межами.

Головною героїнею муралу стала зооволонтерка Анастасія Тиха, яка разом з чоловіком пішки вивела близько 30 тварин, включаючи собак з інвалідністю, з охопленого війною Ірпеня.

За даними Міжнародної федерації захисту тварин, ще до 2021 року кількість безпритульних тварин в Україні досягла критичного рівня. А внаслідок повномасштабного російського вторгнення ситуація загострилась ще більше.

Зараз в Україні налічується близько 150 тисяч тварин, які потребують допомоги, а у прифронтових областях кількість чотирилапих у притулках збільшилась вдвічі.

Мурал покликаний популяризувати усиновлення чотирилапих та допомогти зменшити як кількість безпритульних тварин в Україні, так і навантаження на самі притулки.

Нагадаємо, в Україні створили портал «Мистецтво перемоги».

МІТКИ