Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Укрзалізниця виділяє спеціальну бронь для військовослужбовців, які їдуть у відрядження чи відпустку

28 Липня 2023, 12:11

Укрзалізниця виділяє спеціальну бронь для використання військовослужбовцями, які їдуть у відрядження чи відпустку, щоб кожен захисник та захисниця могли швидше дібратися до своїх близьких навіть у найбільш піковий для залізниці сезон. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на телеграм національного перевізника.

Зазначається, що розподіляють ці броні військові комендатури. Це як мінімум 4 купейних та 4 плацкартних місця на кожному рейсі, які використовуються, наприклад, якщо про свою відпустку армієць дізнався в останній момент і квитки у вільному продажі вже закінчились.

Як придбати квитки зі спецрезерву:

  • Звернутись до чергового по вокзалу, який спрямує пасажира до військової комендатури (вони знаходяться у Львові, Рівному, Ужгороді, Івано-Франківську, ст. ім. Т. Шевченка, Знамʼянці, Одесі, Миколаєві, Подільську, Харкові, Полтаві, Конотопі, Києві, Житомирі, Козятині, Жмеринці, Дніпрі, Запоріжжі та Покровську) або зателефонувати до Контактного центру Укрзалізниці за номером: 0 800 503 222.
  • У військовій комендатурі пасажиру, який пред’явив військовий квиток та документ, що підтверджує необхідність поїздку в конкретний день (посвідчення про відрядження, відпускний квиток), видадуть талон на придбання квитка.
  • Цей талон треба показати касиру у спеціалізованій касі для військовослужбовців або в будь-якій касі на будь-якому вокзалі.

Зверніть увагу! Спеціальна бронь на місця знімається за 6 годин до відправлення поїзда: щоб встигнути отримати талон і придбати квиток, прибудьте на вокзал за 8 годин до відправлення.

Якщо в місті, де знаходиться військовослужбовець, немає комендатури, то скористатись спеціальною бронею можна також у касах за предʼявлення ВПД (військового проїзного документа). Він дає право на безкоштовну поїздку. Отримати цей документ можна у своїх частинах. Раніше ми повідомляли про те, що Укрзалізниця оновила правила повернення коштів за квитки.