Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Гуманітарні та волонтерські організації теж мають сформувати свій кадровий резерв для майбутньої роботи у деокупованому Криму

27 Липня 2023, 17:04

На цьому Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук наголосила під час прямого включення на телеканалі «Рада», повідомляє РеІнформ з посиланням на Мінреінтеграції.

Вона додала, що це питання порушувалося на вчорашній нараді під головуванням Президента Зеленського. На ній обговорювалися деокупаційні кроки для Криму: безпекові, економічні, соціальні, гуманітарні. Особлива увага – формуванню кадрового резерву.

Посадовиця повідомила, що наразі цей процес продовжується. В українських вишах триває програма перекваліфікації державних службовців категорій «А» і «Б» для роботи в органах місцевої влади. З вересня стартує наступна програма.

«Процес формування кадрового резерву загалом триває динамічно. За результатами наради у Президента хочу звернутися до гуманітарних і волонтерських організацій. Аби вони також почали формувати свої кадрові резерви. Це мають бути люди, готові поїхати на звільнені території для виконання гуманітарної роботи», – резюмувала Ірина Верещук.