Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Ще одного хлопця вдалося вивезти з ТОТ

27 Липня 2023, 15:20

З окупованого Маріуполя вдалося повернути 17-річного Владислава. Він із 2014 року зростав без батьків, повідомляє РеІнформ з посиланням на Мінреінтеграції.

Після захоплення міста наприкінці лютого 2022-го, хлопець опинився в окупації. Понад 16 місяців він жив із надією, що зможе вирватися на територію вільної України.

Весь цей час юнак був на зв’язку з однокурсником, з яким здружився у маріупольському навчальному закладі. Це той відважний Вячеслав, якому у травні вдалося вирватися з ТОТ.

Хлопець надихав друга діяти. Приклад Вячеслава став вирішальним – юнак наважився на такий самий крок.

Владислав подолав непростий шлях, і вже сьогодні він у безпеці, в Києві.

Мінреінтеграції висловлює щиру вдячність програмному директору «Української мережі за права дитини» Дар’ї Касьяновій. Спільними зусиллями нам вдалося повернути ще одну українську дитину.

В Мінреінтеграції нагадують, якщо ви стали свідком незаконного переміщення дітей на тимчасово окуповану територію або територію рф, обов’язково повідомте про це профільному фахівцю Мінреінтеграції Наталії Ємець за телефоном: (050) 562-03-13. Також можна зателефонувати на гарячу лінію Національного інформаційного бюро 16-48.