Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Проєкт USAID допоможе з відновленням та розвитком інфраструктури України

27 Липня 2023, 14:55

Нещодавно Держагентство відновлення та розвитку інфраструктури і проєкт USAID «Економічна підтримка України» домовились про будівництві водогону до 4 українських областей на півдні країни та розбудові пріоритетних пунктів пропуску на кордоні з країнами ЄС та Молдовою. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук відомства.

«Стратегічне партнерство України та Проєкту USAID спрямоване на відновлення і розвиток інфраструктури України, збільшення експортного потенціалу та зміцнення економіки в цілому. Наше завдання допомоги країні нарощувати експортні можливості шляхом розвитку інфраструктури, в тому числі пунктів пропуску через державний кордон», — зазначив голова Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафа Найєм.

Відтак, за його словами, партнери допоможуть провести експертизу проєкту будівництва нового водогону, який допомагатиме мешканцям Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської та Миколаївської областей. Такожпідготують тендерну документацію на будівництво, реконструкцію чи капітальний ремонт пунктів пропуску.

Крім того, Проєкт USAID також сприятиме та надаватиме підтримку агентству в залученні додаткового фінансування, в тому числі від міжнародних організацій, для реалізації інфраструктурних проєктів та розвитку спроможності управління проєктами.

Нагадаємо, що USAID надає $250 млн на сільське господарство в Україні.