Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Укрзалізниця запустила інтермодальні потяги з Польщі до чотирьох міст України

27 Липня 2023, 12:40

Укрзалізниця пропонує інноваційний сервіс для перевезення контейнерів інтермодальними потягами до польського морського порту Гданськ з чотирьох українських міст: Києва, Одеси, Дніпра та Вінниці. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на офіційний сайт Укрзалізниці.

Зазначається, що філія «Центр транспортного сервісу «Ліски» АТ «Укрзалізниця» буде оператором для цих перевезень, пропонуючи повний комплекс послуг з організації перевезення контейнерів, а саме:

  • надання контейнерів;
  • спеціалізований рухомий склад;
  • навантажувально-розвантажувальні операції;
  • складування;
  • зберігання вантажів;
  • оформлення транспортних і митних документів, сертифікація тощо.

Контейнерні маршрутні потяги можуть формуватися на чотирьох прикордонних переходах на коліях 1435-1520 мм: Ягодин, Ізов, Мостиська та Чоп. Таким чином, Ягодин може бути з’єднаний з Балтійсько-Адріатичною та Північноморсько-Балтійською основною залізничною мережею, Мостиська — з Балтійсько-Адріатичною та Рейнсько-Дунайською магістральними залізничними мережами, Чоп — з основною залізничною мережею Рейн — Дунай та Середземномор’я, Вадул-Сірет — з основною залізничною мережею Рейн — Дунай.

«Контейнерні маршрутні потяги покращать морське та внутрішнє сполучення й інтермодальні логістичні ланцюги між Україною та країн ЄС», — підкреслив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко.

Раніше ми повідомляли, що в «Укрзалізниці» запустили додаткові вагони у потягах «карпатського напрямку».