Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Скільки ще українців готова прийняти Канада?

26 Липня 2023, 19:06

В уряді Канади повідомили, що на кількість українських утікачів від війни, які можуть бути прийняті в Канаді, «немає жодних обмежень». Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на РБК-Україна.

Зазначається, що Міністерство імміграції Канади надіслало до Постійного комітету Сенату із соціальних питань службову записку, в якій ідеться, що на кількість українських шукачів притулку, які можуть бути прийняті в країні, «немає жодних обмежень».

Прийом документів на візи за спрощеною процедурою для наших громадян закінчився 15 липня. За цей період було подано близько 1,1 млн заявок. На початок липня були схвалені приблизно 800 тис. з них. А прибули до Канади лише 21%.

У записці «Інформація стосовно громадян України, які приїжджають до Канади» також йшлося про надання статусу постійного проживання для всіх громадян України, чиї члени сімей постійно живуть у Канаді. Нова програма має набути чинності у жовтні 2023 року.

Крім того, наші громадяни, які отримали тимчасові візи, зможуть приїхати до країни до кінця березня 2024 року. Біженці, які вже приїхали до Канади, до цієї дати також матимуть можливість подати заяву на продовження або зміну свого тимчасового статусу.

Нагадаємо, що нещодавно Канада анонсувала нову програму для українських біженців.

МІТКИ