Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

З’явився безкоштовний освітній серіал для військовослужбовців та їхніх родин

26 Липня 2023, 17:31

На платформі Дія.Освіта з’явився освітній серіал для чинних, майбутніх військовослужбовців та їхніх родин –– «Психологічна та юридична допомога під час воєнного стану». Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Міністерство цифрової трансформації.

Зазначається, що повномасштабне вторгнення стало переломним моментом для нашої держави. Війна завжди є складним явищем, зокрема для тих, хто безпосередньо боронить наші кордони.

Цей освітній серіал розкриє ключові питання психологічної готовності до бойових дій та стабілізацію власного стану в кризових та екстремальних умовах. Військовослужбовці дізнаються, як опанувати себе в складних ситуаціях. А їхні близькі та родичі зрозуміють, який шлях проходить армієць перед поверненням до цивільного життя.

Про що серіал? 

  • Юридична та психологічна допомога громадянам
  • Корисна інформація військовослужбовцям
  • Ключові аспекти готовності до бойових дій
  • Стабілізація у кризових та екстремальних умовах
  • Процес повернення до цивільного життя

Курс містить 9 відео про те, чому важливо ознайомитися з військовим статутом і дотримуватися його, які документи необхідно мати призовникам, як полегшити перехід від цивільного життя до військового, чому варто заздалегідь навчитися технік саморегуляції, як діяти родичам захисників, які зникли безвісти або потрапили в полон, тощо.

Переглянути серіал можна за посиланням.

Серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки проєкту «Психологічна та юридична допомога під час воєнного стану», що реалізується благодійною організацією «Благодійний фонд «Внутрішня сила нації» за фінансової підтримки NGO «Ukrainian Patriots» на базі Київського інституту сучасної психології та психотерапії.

Раніше ми розповідали про освітній серіал «Як стати професійною кравчинею».