Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Київщині відновили понад 12 тисяч об’єктів, які постраждали через війну

24 Липня 2023, 16:09

У Київській області вже відновлено понад 12 000 об’єктів з 27 000, що постраждали через війну. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на офіційний сайт Київської обласної військової адміністрації.

Зазначається, що Київська область стала однією з найбільш постраждалих від повномасштабного вторгнення російської федерації. Загалом було пошкоджено більше 27 тисяч об’єктів, з них понад 24 тисячі –– житловий фонд.

Наразі вже відновлено 12 136 об’єктів, переважно багатоквартирні та приватні будинки. Цей процес здійснюється за рахунок коштів з обласного та місцевих бюджетів, а також за допомогою міжнародних партнерів та фондів.

Крім того, завдяки ініціативі UNITED24 та співпраці Київської обласної військової адміністрації, Мінінфраструктури та ПРООН, будуть відновлені 18 будинків, в яких раніше жило понад 4 тисячі мешканців. Уже розпочалися роботи на 12 об’єктах у Гостомельській, Дмитрівській, Бородянській та Ірпінській громадах.

Також в Ірпені розпочалося комплексне відновлення приватних будинків, які були пошкоджені або знищені російською агресією. Програма передбачає капітальний ремонт 31 будинку та зведення з нуля ще 30 будинків. Окрім цього, будуть відремонтовані дороги й освітлення.

«Основне завдання, яке стоїть перед Київською обласною військовою адміністрацією, – швидко та якісно відновити зруйноване та повернути людей до їхніх осель. Наша мета: не просто відновити, а зробити краще, ніж було», –– підкреслив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко.

Раніше ми повідомляли, що на Чернігівщині відновили 10 медзакладів, що постраждали від війни.

Фото: АР