Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Укрзалізниця презентувала вагони, адаптовані для людей з інвалідністю

24 Липня 2023, 11:22

Укрзалізниця представила громадським організаціям пасажирські вагони, адаптовані для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.  Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на офіційний сайт Укрзалізниці.

«Укрзалізниця продовжує реалізацію програми «Безбар’єрна залізниця». Ми активно працюємо над удосконаленням рухомого складу. Зокрема, вже всі електропотяги, які пройшли модернізацію, мають пандуси та інші елементи інклюзивності», — повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко.

Були оглянуті різні варіанти вхідної групи для пасажирів з інвалідністю та інших маломобільних груп.

Одним з оптимальних рішень було визнано інтеграцію електро-гідравлічних підйомників у майбутні проєкти пасажирських вагонів далекого сполучення, що призначені для перевезення осіб з інвалідністю. Таким чином, маломобільні пасажири зможуть зручно та безпечно підніматися з платформи будь-якої висоти до вагонів.

Також зазначається, що процес підйому та спуску автоматичних підйомників нового покоління займатиме трохи більше часу, але це не впливатиме на графік руху потяга.

«Дякуємо всім учасникам за плідну співпрацю та конструктивні рішення. Разом ми продовжимо працювати над впровадженням нових ініціатив, спрямованих на поліпшення мобільності та підвищення зручності пасажирів. Адже всі пасажири мають право на комфортну та безпечну поїздку», — підсумував керівник проєкту Проєктного офісу стратегічних ініціатив та трансформації департаменту стратегії та трансформації АТ «Укрзалізниця» Ярема Дуль.

Нагадаємо, Укрзалізниця запустила інклюзивний електропотяг.