Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Українці створили ресурс для початківців-волонтерів, які допомагають військовим

23 Липня 2023, 15:23

Команда українців створили ресурс для початківців-волонтерів, де зібрали рекомендації для тих, хто нічого не розуміє про допомогу військовим і не знає, що і якої якості треба купувати на фронт. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук одного із засновників Олексія Білецького.

«Виникла ідея створити ресурс, на якому буде зібрано мінімум необхідної інформації для початківців-волонтерів… І наш досвід, і досвід знайомих експертів дав нам можливість зробити те, що між собою ми називаємо «Методичка волонтера»,йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ресурс, це така собі база знань для тих, хто зовсім нічого не розуміє про допомогу військовим.

Загалом на сайті можна знайти 9 розділів та 150 статей, які допоможуть тим, хто не повною мірою розуміє, що і якої якості треба купувати на фронт. У матеріалах є пояснення тих чи інших речей необхідних нашим військовим, їх орієнтовні ціни та навіть адреси, де це можна придбати, та нормальні аналоги, якщо в наявності чогось не буде.

Організатори підкреслюють, що це не рекламний або комерційний проєкт, це збірка експертних рекомендацій, яка повинна спростити життя волонтерам-початківцям або членам родин військових.

Нагадаємо, нещодавно в Україні запустили сайт про офіційні кольори державного прапора.

МІТКИ