Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

FlixBus запускає новий рейс з України до Німеччини

23 Липня 2023, 11:11

Перевізник FlixBus запускає нову автобусну лінію з Вінниці до німецького міста Кельн. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Центр Транспортних Стратегій.

Зазначається, що лінія під номером 3210 включає такі міста: Вінниця – Хмельницький – Тернопіль – Львів – Берлін – Магдебург – Брауншвейг – Ганновер – Білефельд – Дортмунд – Ессен – Дуйсбург – Дюссельдорф – Аеропорт Кельн/Бонн.

Перший рейс нового маршруту до Німеччини заплановано на 25 липня, а квитки вже доступні для бронювання. Ціна квитка залежатиме від того, наскільки заздалегідь він придбаний, а також від заповненості автобуса. Автобуси будуть вирушати в обидва напрямки щоденно.

Згідно з розкладом, час у дорозі від Вінниці до аеропорту Кельн/Бонн складає 33 години із урахуванням зупинок та часу на перетин кордону (близько 4 годин). Реальний час у дорозі залежатиме від обставин при перетині кордону.

«За даними ООН, сьогодні у Німеччині знаходиться найбільша кількість вимушено переміщених осіб з України серед усіх країн ЄС. Тому ми прагнемо і надалі збільшувати кількість прямих автобусних рейсів до Німеччини, надаючи більше можливостей українцям доїхати до безпечних місць або зустрітися зі своїми родинами», ––підкреслив Міхал Леман, директор FlixBus в Україні, Польщі та країнах Балтії.

Повідомляється, що це вже третій маршрут до Німеччини, який запускає FlixBus-Україна. Компанія вже має маршрути N3207 Київ – Львів – Берлін (курсує з грудня 2022 року) та N3206 Київ – Львів – Берлін – Бремен (з лютого 2023 року).

Нагадаємо, відкрили прямий рейс з кількох українських міст до варшавських аеропортів.

Фото: Центр Транспортних Стратегій

МІТКИ