Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Які послуги надають у Центрі допомоги врятованим у Харкові?

23 Липня 2023, 9:34

У Харкові розпочав роботу стаціонарний Центр допомоги врятованим, де надають підтримку постраждалим від бойових дій і різного роду насильства під час війни. Стаціонарний центр є вже другим у регіоні. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Укрінформ.

У відкритті центру взяли участь представник UNFPA в Україні Хайме Надаль, урядова уповноважена з гендерної політики Катерина Левченко, начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, народна депутатка України Марія Мезенцева.

З осені 2022 року у Харкові працює мобільний Центр допомоги врятованим. Станом на липень 2023 року сюди звернулися 1192 людини, 52% з них є внутрішньо переміщеними особами.

У центрі надають безоплатну та конфіденційну соціально-психологічну підтримку. До фахівців можна звернутися з питань гуманітарної та медичної допомоги, соціальних виплат, пошуку тимчасового житла та роботи, оформлення дітей у навчальних закладах, розв’язання юридичних питань ВПО, отримання та відновлення будь-яких документів тощо.

Центр допомоги врятованим у Харкові розташований за адресою: вул. Сумська, 37 (у приміщенні обласного палацу дитячої та юнацької творчості). Графік роботи: з понеділка до п’ятниці з 10:00 до 17:00. Телефони: (066) 457-74-17, (050) 626-13-57.

Раніше ми повідомляли, що у Чехії запрацює перший Центр допомоги врятованим за кордоном.

МІТКИ