Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

USAID надає $250 млн на сільське господарство в Україні

20 Липня 2023, 9:34

Додаткові 250 млн доларів на підтримку сільського господарства будуть виділені Україні Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на сайт USAID.

Ініціатива AGRI-Ukraine, запущена в липні 2022 року, забезпечує фермерам важливі ресурси, такі як насіння, добрива, фінансові та сільськогосподарські послуги та зберігання. Завдяки цій ініціативі USAID буде допомагати українським фермерам виробляти, зберігати та експортувати сільськогосподарську продукцію та зерно у світ.

Зазначається, що з додатковими 250 мільйонами доларів USAID продовжить розширювати критично важливу сільськогосподарську інфраструктуру, таку як зрошення, зернові елеватори, перевантажувальні потужності, а також портову та прикордонну інфраструктуру.

USAID також розширить свою підтримку, щоб дати малим і середнім сільськогосподарським підприємствам доступ до фінансування та сільськогосподарських ресурсів, необхідних їм для просування вперед із планами посіву та збору врожаю на 2023 рік.

Нагадаємо, США виділяють Україні пів мільярда доларів на гуманітарну допомогу.