Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Харківщині встановлено нову модульну клініку первинної медичної допомоги

19 Липня 2023, 16:20

Нещодавно в місті Ізюм було встановлено нову модульну амбулаторію первинної медичної допомоги. У ній зможуть отримати допомогу 10 тисяч осіб. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Міністерство охорони здоров’я.

Зазначається, що амбулаторія замінила раніше зруйнований заклад. А медичний колектив, який там працював, буде надавати допомогу вже в новому приміщені. У ньому буде три кімнати для прийому пацієнтів та кабінет щеплень, де одночасно зможуть працювати приблизно 12 медпрацівників – 3 лікарі та 9 медсестер.

Тимчасова клініка складається з шести збірних модулів, об’єднаних у повнофункціональний медичний заклад. Він обладнаний необхідними зручностями, включаючи електрику, сантехніку, каналізацію, кімнати очікування та огляду пацієнтів.

ВООЗ встановить збірні модульні конструкції там, де первинні медичні заклади були пошкоджені або більше не підходять з точки зору інфраструктури. Вони є тимчасовим рішенням для забезпечення повної робочої спроможності наявних або пошкоджених об’єктів. Модулі можуть працювати як заклади охорони здоров’я понад 10 років.

Необхідну фінансову підтримку цьому проєкту надає Гуманітарний фонд для України (OCHA UHF).

Нагадаємо, нещодавно на Харківщині відновили амбулаторії, зруйновані загарбниками.