Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Британські фермери передали ЗСУ 14 позашляховиків та мобільний стоматологічний кабінет

17 Липня 2023, 14:11

У межах акції «Pickups for Peace» («Пікапи для миру») британські аграрії передали 15 авто військовослужбовцям Повітряного командування ЗСУ «Захід» та кільком військовим бригадам Збройних Сил. Серед них –– 14 позашляховиків та мобільний стоматологічний кабінет. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на офіційний сайт Львівської ОВА.

Крім того, автомобілі були завантажені гуманітарним медичним вантажем, включаючи медикаменти, турнікети та кровоспинні засоби.

Передача автомобілів відбулася у співпраці зі Львівською ОВА та Львівською РВА, до яких учасники акції звернулися із пропозицією передати автомобілі для військових.

«Транспорт у теперішніх реаліях  –– це мобільність, збережені життя, можливість виконання бойових завдань. Я щиро переконаний, що кожна допомога, кожен транспорт, які отримують наші Збройні Сили, наближають нашу перемогу», –– зазначив перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик.

«Українці зараз борються за свободу і життя. Я впевнена, що не буває великої чи малої допомоги. Будь-яка допомога є важливою для України», –– додала начальниця Львівської РВА Христина Замула.

Раніше ми повідомляли про те, що Велика Британія надасть Україні боєприпаси, автівки та $65 млн на ремонт техніки.

Фото: loda.gov.ua