Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Джо Байден підписав законопроєкт щодо потужної підтримки України

21 Травня 2022, 17:14

Президент США Джо Байден, перебуваючи в азійському турне, сьогодні у столиці Південної Кореї Сеулі підписав довгоочікуваний законопроєкт про надання Україні пакету комплексної допомоги на загальну суму $40 млрд. Про це повідомив офіційний сайт Білого дому.

Напередодні за надання цієї безпрецедентної в українській історії за обсягами і значенням в контексті захисту нашої незалежності допомоги, яку вже називають Ленд-Лізом XXI століття, проголосував американський Сенат.

Цей документ, що називається Законом «Про додаткові асигнування Україні на 2022 рік», передбачає додаткове надзвичайне фінансування на поточний фінансовий рік, яке направляють федеральним агентствам США для реагування на ситуацію в нашій державі й для надання допомоги українському народу.

Практично одразу Президент України Володимир Зеленський подякував Президенту Байдену та американському народу за підписання згаданого законопроєкту, що уможливлює надання додаткової підтримки Україні. Про це він написав у своєму Тwitter. І додав, що наша держава очікує на нову потужну оборонну допомогу, яка потрібна, як ніколи.

Фото: Reuters