Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Експозиція про історії внутрішніх переселенців з’явилася в Рівненській обласній раді

15 Липня 2023, 9:07

19 історій людей і цілих родин, які були вимушені залишити рідні домівки й шукати прихистку в інших містах і навіть країнах, з’явилися на виставці у приміщенні Рівненської обласної ради. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на пресслужбу ради.

Більшість історій – це долі українців, які стали ВПО через війну рф проти України. Своїми спогадами поділилися переселенці з Київщини, Донеччини, Херсонщини, Миколаївщини, Запоріжжя.

«До прикладу, історія Поліни – переселенки з Бердянська. Спершу у пошуках безпеки жінка з родиною переїхала у Токмак до батьків. Однак потрапила в окупацію. Потім, ризикуючи життям, дісталися на безпечну територію. Згодом – на Рівненщину. Жінка заснувала клуб «МЕГА Поліс», працює фітнес-тренером, пропагує здоровий спосіб життя та допомагає іншим переселенцям знайти себе на новому місці», – зазначили в облраді.

«Надія вдалині від дому» – таку назву має ця виставка, яку вперше експонували 20 червня – у Всесвітній день біженців – на Театральній площі Рівного. За підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR) і Благодійного фонду «Рокада».

Виставка експонуватиметься у стінах Рівненської обласної ради до кінця липня.

Нагадаємо, що Рівненщина відновлюватиме три села на Херсонщині.

Фото: Рівненська обласна рада