Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Канада і ПРООН передали Чернігівщині чотири автобуси для соціальних послуг

14 Липня 2023, 11:07

Чернігівщина отримала 4 автобуси для надання соціальних послуг від Програми розвитку ООН в Україні та Уряду Канади. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на офіційний сайт Чернігівської обласної військовоїадміністрації.

Спеціальні автомобілі, оснащені необхідними інструментами та обладнанням, вирушили до Коропської, Ніжинської та Михайло-Коцюбинської громад. Чернігівський обласний центр соціальних служб також отримав спецтранспорт, але з іншим призначенням –– для надання соціально-психологічної допомоги.

Завдяки цим автомобілям у маломобільних груп населення та громадян інших вразливих категорій будеможливість отримати соціальні послуги.

«Ці автомобілі будуть використовуватися для надання послуг соціальними працівниками, психологами, іншими фахівцями. Важливо, що така допомога надаватиметься як жителям, які проживають в області, так і людям, які планують повернутися», –– зазначила під час офіційної передачі керівниця відділу міжнародної допомоги Посольства Канади в Україні Ешлі Малруні.

Раніше ми повідомляли, що Канада готова підтримати проєкти із надання психологічної допомоги українцям.