Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Норвегія та Велика Британія нададуть понад €5 млн допомоги Чорнобильській зоні

13 Липня 2023, 12:09

Норвегія та Великобританія нададуть понад 5 млн євро допомоги Чорнобильській зоні. Про це оголосили представники країн на засіданні Асамблеї вкладників Рахунку міжнародного співробітництва для Чорнобиля, повідомляє РеІнформ із посиланням на Урядовий портал.

Домовлено продовжувати співпрацю для підписання Рамкової угоди між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку. Ця угода спрямована на фінансування заходів з відновлення безпечних умов у Чорнобильській зоні та поводження з радіоактивними відходами в Україні.

На засіданні брали участь представники різних країн, включаючи Єврокомісію, Міжнародне агентство з атомної енергії, Бельгію, Норвегію, Німеччину, Сполучені Штати Америки та Францію.

«Україна дякує представникам кожної країни, яка є вкладником Міжнародного фонду для Чорнобиля РМСЧ, і окремо Норвегії та Великобританії за підтримку розвитку Зони відчуження та дієву підтримку нашої держави у боротьбі з державою-агресором», –– зазначив перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів Олександр Краснолуцький.

Нагадаємо, Велика Британія надасть Україні боєприпаси, автівки та $65 млн на ремонт техніки.