Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Українські офіцери зможуть навчатися у Канаді

13 Липня 2023, 10:49

Нещодавно на саміті НАТО у Вільнюсі, Литва, Прем’єр-міністр Джастін Трюдо оголосив про додаткову підтримку Альянсу та України. Канада підтримуватиме навчання та розвиток українських військових через операцію UNIFIER. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на офіційний сайт прем’єр-міністра Канади.

На саміті було оголошено про надання 541 мільйона доларів нового фінансування та проектів для підтримки України та зміцнення трансатлантичної безпеки. Це доповнює попередню допомогу в розмірі понад 8 мільярдів доларів, надану Канадою з початку 2022 року. Канада також продовжуватиме надавати Україні військову техніку та навчання для самооборони.

Разом з іншими країнами-членами НАТО  Канада підписала заяву про створення спільної коаліції для підготовки українських пілотів та технічного персоналу з експлуатації та обслуговування винищувачів F-16.

«Канада залишається сильним, надійним союзником через свій постійний внесок у НАТО та трансатлантичну безпеку. Ми забезпечуємо військовослужбовців Збройних сил Канади сучасним обладнанням, необхідним для виконання широкого спектру операцій, включаючи навчання військовослужбовців Збройних сил України», –– зазначив прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо.

Раніше ми повідомляли, що Канада готова підтримати проєкти із надання психологічної допомоги українцям.

МІТКИ