Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Понад 1,7 млрд гривень Кабінет міністрів виділив на відновлення медзакладів у 9 областях України

13 Липня 2023, 8:30

У рамках Програми з відновлення України місцевим бюджетам на відновлення та реконструкцію медичних закладів розподілятиметься субвенція з державного бюджету. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Міністерство охорони здоров’я України.

Це стосуватиметься медзакладів у Вінницькій, Дніпропетровській, Житомирській, Київській, Кіровоградській, Одеській, Полтавській, Сумській та Чернігівській областях. Кошти будуть використані для відновлення, ремонту та реконструкції медзакладів різних спеціалізацій, включаючи ті, що постраждали від війни та потребують подальшого відновлення.

Серед об’єктів медичної інфраструктури, що підлягатимуть відновленню, є обласні та клінічні лікарні, амбулаторії та інші. Наприклад, відновлюватимуть Вінницьку обласну дитячу клінічну лікарню, поліклінікуВінницької обласної клінічної лікарні, а також лікарні та амбулаторії у Дніпропетровській, Житомирській, Київській, Кіровоградській, Одеській, Полтавській, Сумській та Чернігівській областях.

Російська агресія завдає великих збитків українській інфраструктурі, зокрема медичним закладам. За період війни, було пошкоджено 1377 медичних закладів та зруйновано ще 184. Зусилля спрямовуються на відновлення та відбудову цих об’єктів, щоб громадяни мали доступ до якісної та необхідної медичної допомоги.

Нагадаємо, уряд виділив понад 140 мільйонів гривень на виплату державної допомоги полоненим.

Фото: ukrinform.ua