Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Опитування: Скільки українців виступають за вступ України в НАТО?

12 Липня 2023, 11:56

Більшість громадян України хочуть бачити нашу державу у складі Північноатлантичного блоку. Крім того, українці не бажають відмовлятися від членства у НАТО заради закінчення війни. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на результати опитування проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

Зазначається, що 89% громадян виступають за членство України в НАТО. Причому в усіх регіонах абсолютна більшість підтримує такий крок: від 79% — на сході до 93% — на заході країни.

Крім того, наразі лише 18% опитаних готові відмовитися від вступу до НАТО заради настання миру і закінчення війни, а от для 76% респондентів така ціна неприйнятна.

Також українці відповіли на запитання, чи можуть гарантії безпеки для України замінити повноцінне членство в НАТО на даному етапі.

Фото: Київський міжнародний інститут соціології

Дослідження тривало з 26 травня до 5 червня. Методом телефонних інтервʼю було опитано 1 029 українців у віці від 18 років, які проживають на підконтрольних уряду України територіях. Похибка за звичайних обставин не перевищує 3,4%. Ще одне опитування КМІС провів протягом 10-21 травня. Методом телефонних інтервʼю було опитано 2 509 осіб. Похибка за звичайних обставин не перевищує 2,4%.

Раніше ми розповідали, скільки українців вважають українську мову рідною.