Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Проект USAID «ГОВЕРЛА» оголосив партнерство з 15 новими громадами

12 Липня 2023, 10:07

Нещодавно Олександр Кубраков, Віце-прем’єр-міністр з відновлення України –– Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури, спільно з Бріджит Брінк, Послом США в Україні, оголосили про розширення підтримки Агентства USAID на 15 громад у Чернігівській та Сумській областях. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Урядовий портал.

Планується, що кожна громада отримає комплексну допомогу для зміцнення місцевого самоврядування, вдосконалення управлінських практик, надання послуг та розвитку місцевої економіки.

Особлива увага буде приділена реконструкції та відновленню областей, які сильно постраждали від війни.

У межах реалізації цих планів проект буде надавати консультативну та методичну підтримку, такі як тренінги, вебінари, обмін досвідом та кращими практиками, а також допомогу впровадженню ініціатив місцевих громад.

«Я вдячний Уряду США, та всьому американському народу за підтримку, яка надається Україні у боротьбі з російським агресором та у побудові сильного, демократичного суспільства. Розраховуємо на плідну та практичну співпрацю Міністерства та проекту «ГОВЕРЛА» –– для ефективної, швидкої, підзвітної відбудови, яка стосується не тільки відновлення інфраструктури, але і розвитку публічних інститутів», — зазначив Олександр Кубраков.

«Підтримуючи громади, ми допомагаємо Україні побудувати стійку основу для економічного зростання, ефективного управління та міцнішої демократії», — додала Бріджит Брінк.

Раніше ми повідомляли, що USAID виділить новий пакет грантів на 2,5 млн доларів для розвитку українського бізнесу.

МІТКИ