Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

16-та гуманітарна місія Міжнародного штабу допомоги українцям прибула на Донеччину

11 Липня 2023, 12:43

За вказівкою начальника Донецької обласної військової адміністрації Павла Кириленка заступник голови Донецької облдержадміністрації Максим Сандига взяв участь у церемонії передачі гуманітарного вантажу від Міжнародного штабу допомоги українцям. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на офіційний сайт Донецької обласної державної адміністрації.

Це вже шістнадцята гуманітарна місія, під час якої були доставлені дрони, автомобілі та маскувальні сітки для військових, а також бронежилети для підрозділів ДСНС. Також поліція міста Краматорськ отримала дрон для виконання службових завдань.

«Ми вкотре раді вітати місію Міжнародного штабу допомоги українцям на Донеччині. Вкотре дякуємо за допомогу, яка надається нашим військовим. Сьогодні це дрони, бронежилети для підрозділів ДСНС, які також виконують надзвичайно важливі завдання. Дякуємо також благодійному фонду “ФорпостЮА”, благодійному фонду “Небо України”, благодійному фонду “Все для перемоги” а також Львівському оборонному кластеру та іншим волонтерам, які долучаються до акції “1000 дронів для України”», –– зазначив Максим Сандига.

Дрони були передані в рамках проєкту «1000 дронів для України», який реалізується Міжнародним штабом допомоги українцям за підтримки голови Донецької обласної військової адміністрації, Павла Кириленка, та голови Львівської обласної військової адміністрації, Максима Козицького. Загалом наразі вже доставлено 290 дронів на Донеччину, і робота у цьому напрямку продовжується.

Нагадаємо, діти до 3-х років та маломобільні краматорці можуть отримати гуманітарну допомогу.