Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Кабмін призначив Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин

21 Травня 2022, 13:00

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 20 травня призначив Олега Котенка Уповноваженим з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин (далі – Уповноважений).

Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Уповноважений є посадовою особою Мінреінтеграції, на яку покладено обов’язки щодо координації розшуку зниклих та вирішення інших пов’язаних з цим питань відповідно до Закону України «Про правовий статус осіб, зниклих безвісти за особливих обставин».

Уповноважений підпорядковується Віцепрем’єр-міністрові України – Міністру з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Олег Котенко вже має досвід такої роботи. З 2014 року чоловік очолив Громадську організацію «Група «Патріот»». Окрім обміну полонених, її фахівці займалися й розшуком зниклих безвісті військовослужбовців ЗСУ. За увесь час діяльності ГО «Група «Патріот»» вдалося звільнити близько 300 осіб.

З грудня 2020 року розпорядженням Кабінету Міністрів України Котенко був введений до складу Комісії з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

До слова, новопризначений ще й активний учасник Революції Гідності та бойових дій в зоні АТО. З початку широкомасштабного вторгнення росії чоловік також пішов на захист української держави у Київській області.

Нагадаємо, як повідомлялось раніше, цьогоріч Україна відзначає День Європи у стані складної боротьби із російським агресором. Сьогодні Європейський союз стоїть пліч-о-пліч з Україною, надаючи зброю, гуманітарну та економічну допомогу.