Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

«Луганщина у полум’ї повномасштабної війни» –– поділись своєю історією про війну

10 Липня 2023, 16:24

Нещодавно державний архів Луганської області започаткував проєкт «Луганщина у полум’ї повномасштабної війни». Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на телеграм обласної військової адміністрації.

Зазначається, що його мета –– збирання та збереження сучасної історії: не викривленої, не спаплюженої антиукраїнськими наративами, а справжньої –– Вашої!

«24 лютого 2022 року є найдовшим днем нашого життя, який ніяк не скінчиться. Кожен з Вас має свою унікальну історію. Хтось втратив своїх рідних та близьких, хтось втратив свої будинки та майно, хтось пішов добровольцем захищати нашу Україну, хтось почав волонтерити та допомагати. Розкажіть про це!», –– зазначається в повідомлені.

Надана інформація буде використовуватись тільки з Вашого дозволу згідно із Законом України «Про Національний архівний фонд та архівні установи».

Із додатковими питаннями звертатися до Державного архіву Луганської області на електронну скриньку: d_arhiv@loga.gov.ua або за номерами: (099) 011-09-50, (093) 861-36-39.

Нагадаємо, що Уряд підтримав постанову Мінреінтеграції щодо першочергових кроків зі стабілізації та реінтеграції Донецької та Луганської областей.

МІТКИ