Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

«Карітас – Київ» розробив алгоритм дій щодо інтеграції та адаптації ВПО

9 Липня 2023, 18:34

Зокрема, це стосується працевлаштування, допомоги у відновленні документів, які втрачають ВПО, культурної інтеграції, юридичних консультацій, надання інформаційних послуг тощо. про це Реінформ повідомляє із посиланням на Вечірній Київ.

«Карітас – Київ» здійснив комплекс заходів, які були спрямовані на виявлення критичних проблем, з якими стикаються внутрішньо переміщені особи. Завдяки проведеній роботі розроблений алгоритм дій щодо інтеграції та адаптації ВПО у приймаючій громаді.

За підсумками зустрічей була створена робоча група, яка розробила пакет пропозицій з визначеної проблематики, спрямованої на просування прав ВПО та вирішення конкретних виявлених запитів.

Зокрема, це стосувалось працевлаштування, допомоги у відновленні документів, які втрачають ВПО, культурної інтеграції, юридичних консультацій, надання інформаційних послуг та низки інших питань. Частину з них можливо вирішити на місцевому рівні.

Також за результатами заходів розробили низку пропозицій для документа, який підписаний з Київським обласним центром зайнятості (КОЦЗ) з метою розв’язання проблем працевлаштування.

Як уже повідомляв Реінформ, у благодійній їдальні фонду «Карітас – Івано-Франківськ» щодня харчується понад 800 осіб, в тому числі ВПО.