Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Переселенка з Миколаєва готує безплатні обіди для ВПО в Луцьку

9 Липня 2023, 16:12

Пані Наталю Шастало з Миколаєва життєві труднощі не тільки не зламали, а й надихнули стати волонтеркою і допомагати таким самим ВПО, як і вона. Про це Реінформ повідомляє з посиланням на «Волинські новини».

Ось вже рік жінка безплатно готує гарячі обіди для людей, що перебувають у скрутному становищі, в благодійній їдальні «Хесед Бешт», що у Луцьку.

Жінка працювала кухарем у місцевій школі, її 16-річний син навчався у 10-му класі, а чоловік працював. Та життя родини, як і багатьох українців, назавжди змінило 24 лютого 2022 року.

Вже у квітні 2022 року родина переїхала до Луцька, де мешкав рідний брат Наталі, й оселилася в орендованій квартирі.

Випадково Наталія натрапила на оголошення в Instagram від міжнародної волонтерської мережі Volunteer Community, яка працює у 31 українському місті. З цього і розпочалося її нове життя – життя волонтера. І ось уже понад рік вона п’ять днів на тиждень готує їжу для переселенців у благодійній їдальні, як працює на базі єврейської благодійної організації «Хесед Бешт».

Працівники організації відкрили тут імпровізований гуманітарний хаб допомоги для постраждалих людей практично відразу: тут можна було переночувати, сховатися у бомбосховищі, а з червня 2022 року у її стінах запрацювала й благодійна харчівня.

Зараз тут безплатно харчуються кілька десятків ВПО з різних регіонів України. Серед них мешканці Херсона, Харкова і Луганщини.

Благодійна їдальня «Хесед Бешт» працює у Луцьку за адресою: вул. Б. Хмельницького, 6. З понеділка до п’ятниці вимушені переселенці можуть безплатно поїсти там з 13:00 до 14:00.

Фото: www.volynnews.com