Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Королівство Нідерландів передало прикордонникам України мобільний госпіталь

9 Липня 2023, 13:08

У контексті зміцнення співпраці Посольства Королівства Нідерландів і Державної прикордонної служби України військовим було передано мобільний госпіталь. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на МВС України.

Мобільний шпиталь – ключовий елемент для надання допомоги постраждалим у районах бойових дій та посилення лікувально-евакуаційних спроможностей медичної служби. Він обладнаний усім, що необхідно для невідкладної допомоги потерпілим.

Представники голландської компанії Hospitainer провели теоретичні та практичні заняття для військових медиків. Під час навчань відпрацювали розгортання та використання обладнання мобільного комплексу.

«Завдяки голландським партнерам сьогодні ми отримали устаткування для комплектації мобільного госпіталю. Він може працювати в автономному режимі завдяки наявності сонячних батарей у бронекапсулах. У госпіталі є операційна, рентген, наркозне та дихальне обладнання, лабораторія. Все сучасне, що пришвидшить поставлення діагнозу та надання невідкладної медичної допомоги», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, нещодавно Нідерланди передали правоохоронцям Київщини собак-саперів.