Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Завдяки НАБУ і САП державі було повернуто 32 млн грн

8 Липня 2023, 11:23

Детективи НАБУ та прокурори САП успішно досягли повного відшкодування збитків у розмірі понад 32 млн грн у ході розслідування випадків зловживання службовим становищем посадовцями Міністерства екології та природних ресурсів України. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на НАБУ.

Згідно з результатами розслідування, у період з 2011 по 2012 роки Міністерство екології та природних ресурсів України (Мінприроди) придбало програмне забезпечення для моніторингу навколишнього природнього середовища, яке використовувало технології дистанційного зондування Землі. Проте виявилося, що це програмне забезпечення фактично не було розроблене та впроваджене, а його функції виконувалися іншими ліцензійними готовими програмними продуктами, значно меншої вартості.

У лютому 2023 року НАБУ і САП повідомили про підозру колишнього заступника Міністра – керівникаапарату Міністерства екології та природних ресурсів України 2010-2013 років та двох громадян Республіки Австрія – уповноважених особів компаній-нерезидентів, задіяних у схемі, яким додатково інкриміновано відмивання легалізацію (коштів) доходів, одержаних злочинним шляхом.

19 червня 2023 року стороною захисту відшкодовано всю суму завданих збитків у сумі понад 32 млн грн (які зараховано на державний казначейський рахунок), а 04 липня 2023 року справу скеровано до Вищого антикорупційного суду.

Нагадаємо, справу щодо заволодіння понад 5,31 млн грн ПАТ «Центренерго» скеровано до суду.