Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Сьогодні в Україні відзначають День Європи

21 Травня 2022, 10:20

Цьогоріч Україна відзначає День Європи у стані складної боротьби із російським агресором. Сьогодні Європейський союз стоїть пліч-о-пліч з Україною, надаючи зброю, гуманітарну та економічну допомогу.

За майже три місяці нашого героїчного протистояння європейці прийняли до себе мільйони українців, які вимушено покинули свої будинки та евакуювались за кордон.

Тим часом українці боронять демократичні європейські цінності ціною власного життя, захищаючи не лише Україну від імперіалістичного загарбника, але і всю Європу.

Сьогодні – день єдності України та Європейського Союзу перед обличчям спільної загрози. Україна непохитна в своєму виборі майбутнього – ми є частиною європейської родини та впевнено рухаємося до членства в ЄС.

Це прагнення, яке об’єднало всю Україну і має підтримку в усіх регіонах країни. День 28 лютого, коли Президент Володимир Зеленський підписав заявку на вступ в ЄС, став для українців історичною датою. Віримо, що скоро ще однією важливою датою стане день офіційного визнання України членом європейської родини.

Україна – це Європа. За нами перемога!

Фото: achinews.com

МІТКИ