Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Президент України: Достатня допомога Україні – це в рази більше, ніж зараз

18 Квітня 2022, 10:58

Україна не має технічної і збройної переваги над ворогом, тож потребує в рази більше міжнародної допомоги, ніж отримує зараз. Про це Володимир Зеленський сказав в інтерв’ю CNN, передає Укрінформ.

«Достатньо (допомоги Україні – ред.) не буде, достатньо – неможливо. Достатньо – це в рази більше, ніж ми маємо на сьогодні. На жаль, у нас немає технічної і збройної переваги над нашим ворогом. Ми не на одному рівні. Але у нас сильніші люди. І головне – у нас є ціль і місія. Ми знаємо, заради чого і де ми воюємо, кого ми захищаємо. Ми захищаємо свою землю, ми захищаємо свої сім’ї», – сказав глава держави.

Президент зазначив: те, за що зараз веде битву Україна, має свою ціну – це людські життя.

«І в будь-якому випадку… ти будеш обирати – де той самий компроміс з російською федерацією, щоб сідати за стіл перемовин з президентом росії», – сказав Зеленський.

Водночас він наголосив, що Україна не може віддати свої території, але шляхи для пошуку діалогу з росією мають бути.

«Але з’являються такі моменти, як Буча, Бородянка, Волноваха, Ізюм, Маріуполь, після яких говорити ніхто не хоче. Суспільство наше не хоче… Сьогодні в України, у народу, у держави, є чітке розуміння: нам нічого чужого не потрібно, і ми нічого свого не віддамо», – резюмував Президент.