Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Консульство України у Гданську знову приймає документи на оформлення закордонних паспортів

20 Травня 2022, 15:22

Консульство України у Гданську відновлює прийом документів на оформлення закордонних паспортів. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Посольство України в Королівстві Данія.

У повідомлені зазначається, що терміни виготовлення і доставки паспортів до Консульства – близько 3-х місяців. Однак під час воєнного стану в Україні цей термін може зрости.

З переліком необхідних документів для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, особам віком до 16 років – можна ознайомитися тут.

З переліком необхідних документів для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон особам, віком понад 16 років – можна ознайомитися тут.

Вартість оформлення паспорта дітям до 16 років становить 166 польських злотих (1162 гривні), вартість паспорта для особи віком від 16 років – 539 польських злотих (3773 гривні). Для оформлення паспорта дитині до 16 років необхідна згода обох батьків.

Прийом документів на оформлення паспортів проводиться винятково за попереднім електронним записом (один запис – одна людина) за цим посиланням.

Порядок видачі оформленого паспорта

КРОК 1. Переконатися в тому, що під час впровадження коду ідентифікатора сесії, відображається статус “ДОКУМЕНТ ПРИБУВ ДО ЗДУ”.

КРОК 2. Зареєструватися на візит до Консульського відділу Посольства України в Королівстві Данія.

КРОК 3. Прибути у визначений час до консульської установи і отримати виготовлений паспорт.

Важливо: з собою обов’язково необхідно мати паспорт громадянина України для виїзду за кордон та уразі отримання паспорта дитини, теж слід узяти паспорт дитини.

Окрім цього, в порядку живої черги, можна:

  • внести дані про дитину до свого паспорта;
  • продовжити строк дії закордонного паспорта;
  • отримати довідку про підтвердження особи;

Зробити це можна за посиланням.

Нагадаємо, в яких державах уже можна оформити новий закордонний паспорт.